Yeni Nesil Perakende

Eskimo OmniCommerce Suite’in en yenilikçi ürünü EskimoKasa ile yeni bir mağazacılık anlayışı sizi bekliyor.

EskimoKasa size yepyeni bir perakende deneyimi sunmaktadır. Klasik perakende deneyimindeki kasa noktasını müşterinin ayağına getirebildiğiniz bu farklı deneyim ile ;

 •  Kasa alanlarından kaynaklı metrekare kaybını önleyebilir,
 •  Kasa kuyruklarından kurtulabilir,
 •  Müşterilerinize kasaya yada reyon terminallerine gitmeden ürünler ile ilgili bulunduğunuz mağazanın ve diğer mağazalarınızdaki stok, renk, beden, kampanya, indirim vb. bilgileri verebilirsiniz.
 •  Müşterilerilerinizi kasaya gelmeden tanıyabilir ve onlara özel kampanya ve indirim kuponları vererek satışınızı yükseltebilirsiniz.
 •  Mağazada stoğu bulunmayan bir ürünü EskimoKasa üzerinden e-ticaret stoğundan satarak müşterilerinizin evine ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
 •  EskimoKasa el terminali özelliği ile artık farklı bir cihaz kullanmadan etiket, barkod basabilir, mal giriş, mal çıkış ve depo sayım fonksiyonlarını tam entegre olarak kullanabilirsiniz.
 •  EskimoKasa üzerindeki Terzi / Tadilat modülü ile tadilat fişlerinizi dijital ortama taşıyabilir ve müşteri memnuniyetini yükseltebilirsiniz. EskimoKasa’nın sürekli değişen ve gelişen özellikleri ile size ziyaret edip canlı bir demo yapmamızı isterseniz bize ulaşın.

E-Ticaret Danışmanlık ve Yönetim Hizmetleri

KorEkip bünyesinde farklı operasyonlarda görev almış profesyonel ekibiyle e-ticarette 13 yıllık deneyimini danışmanlık ve yönetim hizmeti altında toplamıştır. İrili ufaklı bir çok projeye A’dan Z’ye danışmanlık ve yönetim hizmeti vermektedir.

Kimlere hizmet veriyoruz?

 • E-ticaret sitesi açmış ancak bünyesinde bir ekip kuramadığı için websitesini hayal ettiği noktaya getirememiş KOBİ’ler
 • E-ticaret sitesi kurmak isteyip, nereden başlayacağını bilemeyen KOBİ’ler
 • E-ticaret operasyonunu profesyonellere bırakıp aysonu keyifle rapor okumak isteyen büyük ölçekli firmalar

Neler yapıyoruz?

KorEkip E-ticaret sitesinin kurulmasıyla başlayan sürecin en başından, devamındaki tüm operasyonu yönetmektedir. Projenizi ve ihtiyaçlarınızı dinleyip size en uygun çalışma şeklini çıkarabilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel ekibimiz; sitenizin kurulum sırasında danışmanlık, devamında sürekli hizmet alabileceğiniz ajans ve mükemmel müşteri iletişimi hizmetiyle call center ihtiyaçlarınızın hepsini karşılayacaktır.

 

 

 

 

 

OCTOPOD

Siz işinize odaklanın gerisini Octopod halleder .

Korekip olarak Çözüm Ortağı olduğumuz Octopod Yazlılım Geliştirme Platformu ile şirketinize özel yazılım geliştirmek artık cok kolay , hızlı ve tasarruflu
Octopod Yazılım Geliştirme Platformu Özellikleri

 • Çok hızlıdır; yazılımın firmaya özel geliştirilme süresi diğer yazılımlara göre 20 kat daha kısadır
 • Bulut tabanlıdır; bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan veya tabletinizden dilediğiniz zaman erişebilir, işlemlerinizi yapabilirsiniz
 • Esnektir; yazılımınıza istediğiniz zaman yeni süreçler, formlar, kişiler ekleyebilirsiniz
 • BI Raporlama; istediğiniz veriyi istediğiniz şekilde raporlayabilir, çıktısını alabilirsiniz
 • Entegredir; mevcut sisteminiz ile kolayca entegre olarak mevcut verilerinizi kullanabilirsiniz

Nasıl Çalışıyoruz ?

Tespit :

Öncelikle bir kahvenizi içmeye gelip sizi uzun uzun dinliyoruz. Biliyoruz ki sizin işiniz özel ve diğerlerinden farklı. Dinlerken ögreniyoruz dogru soruları soruyoruz ve birlikte hayalinizi ortaya cıkarıyoruz.

Analiz ve Süreç Oluşturma :

Hayalinize ulaşmanız için takım arkadaşlarınız ile tanısıyor ve süreçlerinizi onlardan da dinliyoruz. Böylece nereden başlayacağımızı ve öncelikli olarak ne yapılacağına ortak karar vererek sizinle anaiz raporlarını paylasıyoruz.

Yazılım Geliştirme

Birlikte hayal ettiğimiz süreçleri ve çözümleri gerçekleştirme zamanı geldi.  Hazırladığımız her süreci size ayrı ayrı sunup test ederek geliştirme sürecini daha efektif kullanıyoruz .

Kurulum, Eğitim ve Sürdürülebilirlik

 Klasik yöntemlere göre 20 kat daha hızlı geliştirdiğimiz size özel ve esnek yazılımınızı kuruyoruz . Artık kullanmaya hazır . Ancak bu noktada ekibinizin bu yeni süreçlere alışması aşamasında da sizi yalnız bırakmıyoruz. Belirlenen sure boyunca düzenli eğitimler vermeye devam ediyoruz ve ekibin bu yeni süreçler ile ilgili sorularınızı yanıtlıyoruz.